TEL: +48 533 564 941

VDI

Hybrydowe macierze Nimble Storage to efektywne, wydajne i pojemne rozwiązanie idealne dla środowisk wirtualnych desktop’ów VDI.
Dzięki elastycznemu połączeniu szybkich dysków flash i tradycyjnych dysków o wysokiej pojemności unikalna architektura CASL przyśpiesza zarówno operacje odczytu jak i zapisu w środowiskach VDI.

Szczególne korzyści jakie dostarczają systemy Nimble Storage dla środowisk VDI

​Wygodne skalowanie – wygodne, niezależne skalowanie wydajności i pojemności bez przestojów z dopasowaniem do obsługi rosnących obciążeń.

Efektywna pojemność – wbudowana kompresja, dyski wysokiej pojemności oraz mechanizm klonowania bez kopiowania pozwala na zredukowanie fizycznej przestrzeni od 30% do 75%.

Ciągłość biznesowa – wysoka dostępność i efektywne zabezpieczenie danych minimalizuje ryzyko przestojów spowodowanych zarówno lokalnymi awariami jak i szerszymi uszkodzeniami na poziomie całej lokalizacji.

DLACZEGO WŁASNIE MY?

Bemora jako jedna z pierwszych firm w Europie zaczęła używać macierzy Nimble Storage. Od 6 lat pracujemy z produktami Nimble Storage, co sprawia, że jesteśmy doświadczeni oraz obyci z teraźniejszymi potrzebami naszych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

ADRES

Kotwiczników 21/25D
80-881 Gdańsk, Poland
Phone: (048) 533 564 941
http://www.bemora.pl
Email: dominika@bemora.pl

ZNAJDŹ NAS