TEL: +48 533 564 941

Środowiska wirtualne

Środowiska Wirtualne

Skuteczna integracja macierzy Nimble Storage ze środowiskami VMware vSphere, Microsoft Hyper-V oraz wirtualizatorami opartymi na systemach Linux pomoże w wirtualizacji krytycznych aplikacji bez martwienia się o wydajność, skalowalność czy ciągłość działania.

Unikalna architektura CASL firmy Nimble Storage została opracowana od początku dla sprostania najwyższym wymaganiom wydajności IO charakteryzującym środowiska wirtualne

Wirtualizacja serwerów to sprawdzony sposób na zmniejszenie kosztów, zapewniając jednocześnie spójne, elastyczne i wysoce dostępne operacje.
Dzięki temu, infrastruktura w znacznie prostszy i wydajniejszy sposób, umożliwia szybsze wdrażanie aplikacji, lepsze wykorzystanie zasobów oraz automatyzacje działań.

 

Korzyści Nimble Storage dla środowisk wirtualnych serwerów:

Cena do wydajności– macierz hybrydowa ze zoptymalizowaną pamięcią flash, wbudowaną kompresją, dyskami wysokiej pojemności oraz klonowaniem bez kopiowania pozwala na redukcję zajmowanej przestrzeni od 30% do 75%.

Skalowanie– niezależne skalowanie wydajności i pojemności bez przestojów.

Ciągłość– wysoka dostępność i bezpieczeństwo przechowywania danych, minimalizuje ryzyko przestojów, spowodowanych lokalnymi awariami jak i uszkodzeniami na poziomie większej przestrzeni.

DLACZEGO WŁASNIE MY?

Bemora jako jedna z pierwszych firm w Europie zaczęła używać macierzy Nimble Storage. Od 6 lat pracujemy z produktami Nimble Storage, co sprawia, że jesteśmy doświadczeni oraz obyci z teraźniejszymi potrzebami naszych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

ADRES

Kotwiczników 21/25D
80-881 Gdańsk, Poland
Phone: (048) 533 564 941
http://www.bemora.pl
Email: dominika@bemora.pl

ZNAJDŹ NAS