TEL: +48 533 564 941

O Nas

Kim Jesteśmy

Bemora to firma informatyczna która specjalizuje się w sprzedaży oraz doradztwie wysoko technologicznych rozwiązań, ktorych poszukują nasi klienci dla swoich przedsiębiorstw. Swoją działalność zaczeliśmy w Szwecji, gdzie dzięki wieloletniemu doświadczeniu pozyskaliśmy wysokiej klasy klientów min. Volvo IT, Ericsson.
Bemora jako jedna z pierwszych firm w Europie zaczęła używac produktów Nimble Storage.
Przy użyciu amerykańskich technologii i szwedzkiej kompetencji chcemy zdobyć zaufanie klienta na polskim rynku.

Jesteśmy doświadczeni jako sprzedawcy, lojalni wobec swoich klientów, dlatego też postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i wzbudzić zainteresowanie naszym produktem w Polsce.
Nasze rozwiązania obejmują wszystkie aspekty przechowywania danych, tworzenia kopii zapasowych, wirtualizacji deskoptów i intergracji wszystkich systemów. Staramy się tak dopasować rodzaj usługi , by jak najbardziej zminimalizować koszty oraz obniżyc ryzyko do minimum.

Staramy się przekazać naszym klientom całą zdobytą wiedze oraz zaproponować najlepszą ofertę, której nie znajdą państwo w konkurencyjnych firmach.

Przy zakupie naszego produktu, oferujemy montaż oraz bezpłatne szkolenie.

Zapraszamy

Właściciel firmy Jozef Cabaj

Z pochodzenia Szwed, jednak jako miejsce swojego stałego pobytu wybrał Polskę.
Posiada 20- letnie doświadczenie w branży IT na całym świecie min. USA, RPA, Szwecja, Hiszpania oraz Niemcy.
Teraz, gdy w mowie i piśmie jest w stanie dorównać niejednemu Polakowi, postanowił rozszerzyć swoją działalność i przekonać polskich klientów do światowych rozwiązań IT.
Pragnie wykorzystać swoją wiedzę oraz zdobyte doświadczenie, aby móc zaproponować najnowsze i najbezpieczniejsze systemy dla polskich firm.
Jego głównym celem jest: budowa dobrej relacji z klientem oraz dostarczanie najwyższej jakości usług.

DLACZEGO WŁASNIE MY?

Bemora jako jedna z pierwszych firm w Europie zaczęła używać macierzy Nimble Storage. Od 6 lat pracujemy z produktami Nimble Storage, co sprawia, że jesteśmy doświadczeni oraz obyci z teraźniejszymi potrzebami naszych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

ADRES

Kotwiczników 21/25D
80-881 Gdańsk, Poland
Phone: (048) 533 564 941
http://www.bemora.pl
Email: dominika@bemora.pl

ZNAJDŹ NAS