TEL: +48 533 564 941

Adaptacyjne macierze flash

Wydajność flash dla kluczowych aplikacji

Nimble Adaptive Flash jest jedyną na rynku macierzą hybrydową. Łączy w sobie zalety architektury opartej na technologii flash i systemu InfoSight Predictive Analytics, umożliwiając błyskawiczny i niezawodny dostęp do danych. Nimble Timless Storage natomiast, zabezpiecza przed koniecznością kosztownych aktualizacji oprogramowania.

Prędkość i efektywność

Użycie wyspecjalizowanej architektury flash pozwoliło na osiągnięcie wyjątkowej wydajności- macierz Nible Adaptive Flash jest, aż pięc razy szybsza od innych rozwiązań hybrydowych.

Elastyczne poziomy usług

Przypisanie i zmiana poziomu usług to tylko jedno kliknięcie.
Auto Flash- wysoka wydajność dla typowych aplikacji
All Flash- dla zastosowań, gdzie wydajność jest krytyczna
Minimal Flash- optymalizacja kosztów
​​

Rozbudowa bez przestojów i elastyczność

Możliwość niezależnego zwiększania pojemności i wydajności macierzy oraz dopasowywaniea wielkości flash do potrzeb każdej aplikacji. Pojemność zwiększyć można do petabajtów[PB] przy opóźnieniu rzędu ułamka ms i zaledwie czterech macierzach połączonych w jeden sposób.

Pełna sprawność

Dostępność na poziomie 99.997%- dzięki inteligentnej analizie predykcyjnej oraz specjalnie zaprojektowanemu sprzętowi i oprogramowaniu.
Triple+Parity RAID- możliwość awarii nawet trzech dysków jednocześnie, korzystając dodatkowo z zabezpieczeń wewnętrznych dysków.
Szyfrowanie SmartSecure- zgodne z FIPS mechanizmy szyfrowania na poziomie aplikacji oraz bezpieczne wymazywanie danych umożliwia zabezpieczenie “end-to-end” i gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie przesyłania danych do oddalonej lokalizacji.
​​

Prostota zarządzania

Macierz jest skonfigurowana i zoptymalizowana dla typowych aplikacji oraz jest gotowa do natychmiastowego użycia. Ręczne wybieranie poziomu RAID, konfiguracja nośników, agregacja i rezerwacja nie są już konieczne. Przygotowanie macierzy do pracy nie zajmuje więcej, niż dwie godziny, a rutynowe operacje zarządzania można przeprowadzić w kilka minut.
Możliwość zarządzanie na poziomie VM z wykorzystaniem vVol lub za pomocą wtyczki do vCenter.
Zapewniona integracja ze wszystkimi głównymi hiperwizorami, aplikacjami oraz innymi częściami infrastruktury.


Nimble Storage serii CS:

Seria CS1000- to rozwiązania ekonomiczne, kierowane do mniejszych i średnich firm lub oddziałów większych korporacji gdzie mamy do czynienia z typowymi obciążeniami pochodzącymi od różnego typu aplikacji biznesowych;

Seria CS3000 i CS5000 – przeznaczona jest dla średniej wielkości działów IT oraz organizacji rozproszonych, charakteryzuje się najniższym kosztem pojemności “per TB”, doskonale nadaje się dla mieszanych obciążeń jak do obsługi skonsolidowanych serwerów wirtualnych;

Seria CS7000 – przeznaczona jest dla najbardziej obciążonych środowisk, dla dużych i krytycznych aplikacji wymagających najwyższej możliwej wydajności i bezkompromisowej skalowalności.

DLACZEGO WŁASNIE MY?

Bemora jako jedna z pierwszych firm w Europie zaczęła używać macierzy Nimble Storage. Od 6 lat pracujemy z produktami Nimble Storage, co sprawia, że jesteśmy doświadczeni oraz obyci z teraźniejszymi potrzebami naszych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

ADRES

Kotwiczników 21/25D
80-881 Gdańsk, Poland
Phone: (048) 533 564 941
http://www.bemora.pl
Email: dominika@bemora.pl

ZNAJDŹ NAS