TEL: +48 533 564 941

Adaptacyjne macierze all flash

Jedyna na rynku predykcyjna macierz All Flash, która łączy w sobie szybkość nośników flash z możliwościami systemu InfoSight™ Predictive Analytics — radykalnie upraszczając zarządzanie i obniżając koszty TCO o 33 – 66% w stosunku do innych macierzy All Flash.
Timeless Storage™ natomiast eliminuje konieczność kosztownych aktualizacji oprogramowania.

Bezkompromisowa wydajność i skalowalność

Stworzone z myślą o prędkości i skalowalności macierze Nimble All Flash charakteryzują się wysoką wydajnością i niskim opóźnieniem, co jest niezbędne w centrach danych opartych na technologii flash.

33-66% niższe TCO

Wydajność All Flash poniżej ceny rozwiązań opartych na wydajnych dyskach klasy enterprise i niespełna 1/3 TCO w stosunku do rozwiązań All Flash innych producentów.

Pełna sprawność

Dostępność na poziomie 99.9997% – dzięki inteligentnej analizie predykcyjnej oraz specjalnie zaprojektowanemu sprzętowi i oprogramowaniu.

Backup za 1/3 ceny

Przechowywanie kopii zapasowych na nośnikach flash jest nieopłacalne, dlatego optymalnym rozwiązaniem do backup’u, DR czy testów są macierze Adaptive Flash.

Rozbudowa

Dzięki klastrowaniu, możliwa jest rozbudowa macierzy Nimble poza granice dostępne dla innych producentów. Nawet do 8PB przy prędkości ponad 1.2 mln IOPS i ułamków ms opóźnienia. Przy czym rozbudowa pojemności i prędkości odbywa się niezależnie oraz przebiega bez przerywania normalnej pracy.


W zakresie adaptacyjnych macierzy All Flash oferujemy trzy główne serie produktów Nimble Storage:

Seria AF1000 i AF3000- są doskonałym rozwiązaniem wstępnym, które można polecić wszystkim klientom poszukującym wydajnego i ekonomicznego rozwiązania do obsługi obciążeń wymagających stabilnej wydajności;

Seria AF5000 i AF7000 – oferuje wyższą wydajność oraz przestrzeń dla obciążeń pochodzących od krytycznych systemów wymagających wysokiej wydajności oraz skalowalności zapewniając stabilny rozwój systemów IT w miarę rosnących potrzeb biznesu;

Seria AF9000 – macierz zaprojektowana specjalnie dla środowisk konsolidujących aplikacje, które wymagają najwyższej prędkości i skalowalności.

DLACZEGO WŁASNIE MY?

Bemora jako jedna z pierwszych firm w Europie zaczęła używać macierzy Nimble Storage. Od 6 lat pracujemy z produktami Nimble Storage, co sprawia, że jesteśmy doświadczeni oraz obyci z teraźniejszymi potrzebami naszych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

ADRES

Kotwiczników 21/25D
80-881 Gdańsk, Poland
Phone: (048) 533 564 941
http://www.bemora.pl
Email: dominika@bemora.pl

ZNAJDŹ NAS